Visos kategorijos
ENEN

Kompanijos profilis

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Kompanijos profilis

 Ningbo Kuangshi Renjie Automation Equipment Co., Ltd (KSRJ Automation) yra viena iš pirmaujančių profesionalių pneumatinių formų projektavimo, gamybos ir į rinką orientuotų pardavimo mechanizmų grupės įmonių.

    KSRJ Automation išsivystė į tarptautinę ir modernią įmonę, kuri naudojasi daugiau nei 5000 kvadratinių metrų dirbtuvėmis su dideliu prekybos tinklu, specializuojasi gaminant solenoidinį vožtuvą, pneumatinį cilindrą, FRL derinį, kryptinį vožtuvą, jungiamąją dalį, duslintuvą, PU vamzdį ir oro pistoletą ir tt 100 rūšių. serijos, apie 1000 įvairių pneumatinių gaminių. Mes pritaikėme pirmos klasės CNC apdirbimo centrą, greitaeigius automatines tekinimo stakles, liejimo stakles, liejimo mašinas ir kitas pažangias bandymo mašinas.

     „KSRJ Automation“ sukūrė MTEP tyrimų centrą, kuriame integruotas visų įvairių pneumatinių komponentų ir įrangos rinkinių projektavimas, tyrimas ir kūrimas. Su pirmos klasės priešpardavimo priėmimais, derybomis tarp pardavimo ir aptarnavimo po pardavimo grupe bei turtinga profesine patirtimi, kokybės kontrolės skyriumi, aprūpintu tobulomis testavimo priemonėmis ir stipria sukurta technine jėga. Raktų sandarikliai ir magneto medžiaga iš pradžių buvo importuota iš Japonijos, Taivajaus, Vokietijos, kad būtų tiekiami puikios kokybės produktai pasauliniams klientams, KSRJ Automation išplečia savo prekės ženklo įtaką ir sparčiai padidina pardavimų rezultatus visose 50 šalių. KSRJ Automation yra pradininkas, gavęs ISO9001:2008 patvirtinimą ir CE sertifikatą bei gavęs daugiau nei 10 nacionalinių registruotų patentų.

 KSRJ Automation palaipsniui taps Kinijos pneumatikos rinkos lydere. 100% kokybės užtikrinimas, 100% atviras bendradarbiavimas, 100% aptarnavimas po pardavimo yra KSRJ Automation misija, prisidėti prie pasaulinės rinkos pneumatikos pramonės ir užtikrinti, kad pasaulinė automatizacija būtų visiškai automatizuota, yra mūsų tikslas, kurio siekiame amžinai.Karščiausios kategorijos